Balıkesir – Bioprof Kozmetik Doğal ve Bitkisel Şampuan Krem ve Doğal Yağlar üretiminde ödüllü ürünler sunuyor. Cilt bakımı, organik yağlar ve saç bakım ürünleri tesisinde günlük 760 bin adet üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

BİOPROF, Teknopark A.Ş bünyesinde bilimsel araştırma ve deneysel geliştirme şirketidir. Şirketin kurucusu Tıp Fakültesi Farmakoloji Profesörü olup, alanında yaptığı yüksek lisans ile doktora tezleri, birçok ulusal ve uluslararası makaleler neticesinde ve 2 adet KOSGEB projesi desteğiyle doğal ürünleri teşvik etmek, kremlerde doğallık oranını arttırmak ve doğal ürünlerin sayısını arttırmak adına kurulmuş ve doğal ürünler üretilmesine katkı sunmuştur.

Böylece Türkiye’de ve Dünyada ilk olma özelliğine sahip ve en fazla doğal bitkisel yağlar içeren krem ve şampuan ürünleri ile insanlarımıza daha güvenli ve etkili doğal ürünler sunmayı amaçlamıştır.

İç pazarda perakende ve bayi ağını kurma yolunda hızlı ilerleyin şirketimiz, Uluslararası pazarda da toptancı ve ithalatçılar ile işbirliği kurarak sürekli kendini geliştiren ve yenileyen ekibi ile kaliteli ürün üretimi, satışı ve sunarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Balıkesir iline ÖZEL TESLİMAT SAĞLAYAN BİOPROF; EN FAZLA DOĞAL BİTKİSEL YAĞLAR İÇEREN KREM VE ŞAMPUAN ÜRÜNLERİ İLE TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA İLK OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. TÜRKİYE’NİN 81 İLİNE ÜRÜNLERİNİN SATIŞINI YAPAN KOZMETİK FİRMASI ARIYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ.  AŞAĞIDAKİ MUCİZE NİTELİKLİ ÜRÜNLERİNE GÖZ ATABİLİR HER AN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.